Sobotní surfování, 19. února 2022

Potěšen národní lash den! Mascara a Kitties Tee.
Ahoj, a potěšen Caturday!

Oh, a potěšil také národní lasový den! Ano, teď slavíme řasy. Moje řasy jsou v současné době na lovu pro novou řasenku, mimochodem. Pokud jste potěšeni s vámi, podtekladujte si, protože Laura Mercier Caviar Jen to pro mě neudělá (Curl Hold není stejný z nějakého důvodu).

REKLAMA

V poslední době jsem měl na sobě vrstvu Ilia plné objemizující řasenku s vodotěsnou řasenkou nahoře, a zatímco to dělá práci v pořádku, rád bych měl jednorázové řešení, takže mi dejte vědět, jestli vy Zjistil, co měnící se život!

Mluvení o řasách, Connor měl nedávno mini-meltdown. Hers jsou dlouhé a kudrnaté jako El Hub’s, a často se chytí v jejích očích, což je pro ni velmi nepříjemný. Když se to stane, buď jí pomáhám používat žínku nebo opláchněte oči vodou, aby se dostali na zaseknuté řasy.

Anywho, to se stalo opět druhý den, a ona začala mluvit o řezání řas vypnutých, protože byli tak nepříjemní … Zavřel jsem to skutečný. Myslím, že mezi “Absolutně ne” a “Ty se budete pokovi oko,” něco se ztratilo v překladu, protože právě začala bavlnatost. Držel jsem ji v náručí a ujistil ji, že to nebude vždy problém, a že jeden den bude vděčná za takové okouzlující řasy. Pak jsme opláchli oči a pokračovali v servisu jako obvykle.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Návrat k Li’l Baby Lashes!
Tak jo, potěšen národní den lash. Doufám, že nemáte zhroucení!

Tento týden čtení

Sociální mediální ovlivňovače nyní klonují své domácí mazlíčky …

Debbie Harry na červené rtěnky: “Červená rtěnka může být jedním z katastrof s rozmazáním a krvácením, ale pak znovu, tyto mohou být lákavé vzhledu. Ne vždy nosil červené rty a odstíny červené se lišily podle toho, co jsem měl na sobě, mou náladu, nebo co jsem měl k dispozici. Vždycky mám rád odstíny, které měly jména, která naznačují něco divokého, lákavého nebo ošklivého. ”

Stevie Nicks stále žije její sny.

Akné je normálně považován odlišně v Koreji, než je ve Spojených státech. V Koreji se dermatologové zaměřují na hydrataci a vlhkost bariéru podporu zastavit vady.

Pes Kolín nad Rýnem je věc.

Jeden z mých oblíbených koček “dámy” není jednoznačně minimalistický.

Pokud máte rádi fancy věci …

Chci to udělat!

“Nemám rád otevřené pojmy. Dej mi místnost, kde mohu zavřít dveře. ” <-----same REKLAMA Have a terrific rest of your weekend. Anything exciting happening on your end? Váš přátelský sousedství odvolání závislý, Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *