Šťastné Díkuvzdání! ???

Jaký rok víte? Nebylo to jeden pro věky? Radost Den díkůvzdání, příteli. Naše dovolená, jako je mnoho dalších domácností, bude vypadat trochu jinak než obvykle. Je to jen já, El Hub, Coycoy, stejně jako Rosie Posie dnes, se zbytkem naší domácnosti vstupujících přes fanetime, stejně jako zoom po celý den. Určitě jsme požehnali, že mají inovaci, aby se věci, jako je letošní vzdálená dovolená.

Odeslali jsme péči o svazky s občerstvením, kartami, kartami, jakož i umělecká díla na naše rodiče, stejně jako jsme “visí” s nimi na faci, zatímco oni se snacked na cookies, stejně jako cukroví bonbóny, které jsme poslali. Druhý den jsem chatoval s kamarádem, stejně jako ona stejně jako její matka pečená koláč společně na faci … přesně to, jak je to úžasné? Přestože on-line setkání nejsou přesně stejně jako být schopni obejmout naše oblíbené (ani blízko!), Jídlo nás stále přináší dohromady.

REKLAMA

Jednou z věcí, které jsem se snažil instruovat Connor, je, že nic není nikdy ztraceno z toho, že je velkorysý, stejně jako věřím, že lekce konečně zasáhla dům s obrovskou ol ‘boxem o tom, že moje matka mi poslala před několika týdny . Měli jsme také četné jíst sami, takže Connor, stejně jako jsem je dát do hnědých papírových sáčků s poznámkami, jakož i jim poskytovaly kamarádi, stejně jako sousedé. Na velmi první Connor byl znepokojen, že bychom jim poskytli všechny z nich, stejně jako by neměly dostatečné pro sebe, ale řekl jsem jí, aby se o to neměl starat, protože jsme již měli mnohem víc než dost, stejně jako akt poskytování by nás učinilo šťastnějším. Stejně jako chápete Co? To udělal. Šli jsme s kamarády, které jsme za chvíli neviděli (dobro pro duši), stejně jako několik našich přátel byly laskavé, aby se snížily jiné dobroty pro nás, abychom se dostali na návrat (včetně mnohem více přesvědčování!) .

I když jste stejně jako já jsem nepokojen osobně dříve, máte online oblast u našeho díkůvzdání. Samozřejmě, že náš domov je trochu neuspořádaný, stejně jako chaotický … ale je to plné lásky. Nalil jsem si to velké nabídky do MBB za poslední prakticky 14 let (!). Bylo to skvělé kočky? Stejně jako make-up, stejně jako silnost, stejně jako doufám, že to krmilo vašemu duchu, jako by krmil důl.

REKLAMA

Šťastné díkůvzdání, nádherná dívka. Díky vám díky za udržení společnosti. jako Ty. Mít fantastický den!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *