Produktový reflektor: ILIA BALMY odstín hydratačního balzámu rty v Runaway

Vážně, jeden z nejlepších “hodit” hodit, stejně jako Go “barvy rtů!
Máte-li nějaký typ plánů začít dovolenou nákup brzy, přítelkyně, budu podporovat, že 100%! V současné době jsem na kopám, kde dělám věci HELLA brzy, stejně jako v Waaaayu, než jsou splatné, stejně jako i plochý jako já (více na tom za pár).

Zpět na rekreační nákupy … Mohu navrhnout, abyste začít s tímto okouzlujícím bitovým číslem z Ilia pro své kamarády, stejně jako kolegy make-up milenci? Líbí se mi to tolik, že jsem mu poskytl dárek narozeniny, stejně jako já už chci dát do vánoční punčochy nebo dva.

REKLAMA

Balejový odstín hydratačního balzámu na rty v útěku ($ 28) je neutrální růžový nahý s krémovým povrchem, stejně jako jemným leskem. Je to mnohem pigmentovanější než spousta balzám na rty, ale méně intenzivní než normální rtěnka, stejně jako chápete co? Je to naprosto nádherné, stejně jako tak jednoduché nosit. Použil jsem to ve všech mých svých pracovních setkáních v posledních párech … Byly čtyři? Nebo to bylo pět? Vážně jsem ztratil počet. Nepamatoval jsem si, že práce s ostatními lidmi označuje celé schůzky Lotta. Naštěstí, tento balzám na rty vypadá fantasticky na vačce, stejně jako v originálním životě, stejně jako jsem to používal tunu!

Je to lehké, ale zvlhčující, takže mé rty se cítí skvěle, když ho používám, stejně jako já stejně jako lehká vanilková příchuť, stejně jako vůně. Celá atmosféra je extrémně pohodlná, jako strečtí kalhoty, kromě … Vaše rty.

A barvu? Teď, to může hluk hrubý, nicméně z nějakého důvodu, že jsem skutečně jako barevné barvy, které jsou přesně stejné barvy jako moje dásně! Divný, vím, ale “gumovití růžové” osvětluje mi obličej. Je to extrémně mé-rty – ale lepší, stejně jako mám podezření, že tento specifický stín bude pracovat napříč širokou škálou kožních tónů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Mimochodem jsem stále NC42 v Macu.
Srdečně se nazývá balzám na rty, kterému věřím, že je to hluk o něco méně zastrašující, stejně jako mnohem více přístupný než plný rtěnku. Jistě, je to méně intenzivní než něco plného pokrytí, jako je Stila Beso, ale když vše, co chci, je rychlý dotek, budu se držet útěku přes BESO jakýkoliv druh dne v týdnu, protože potřebuje méně přesnost.

Koupil jsem Runaway na Sephora, protože jsem si přál, abych to vrátil, nicméně příště jsem věřím, že místo toho půjdu do webu Ilia. Slyšel jsem, že mají v loňském roce černý pátek prodej s 20% ze všeho. Pokud to udělají znovu, budu tam.

Ok, tak, zpátky do práce, stejně jako se ukázal brzy … Je to moje nová preferovaná věc v celém velkém světě! V poslední době jsem se ukázal stejně jako návštěvy 15-20 minut brzy – od pádu Connor off ve škole, jít na schůzky, abychom se objevili do školních akcí – stejně jako můj svět je trvale změněn. Parkoviště bylo snazší, nejsem zdůrazněno o tom, že se objevuje pozdě, stejně jako to jen cítí fantastický být jeden z prvních, který dorazí. Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale když jsem tam brzy, jsem potěšen táborník!

REKLAMA

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

P.S. Potěšen velmi první den pádu!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *