Sonia Kashuk je žlutá Alluriana tělové mléko je uvedení na jaře v mém kroku a grapefruitu na mysli

Oh, zima …

Ty Saucy Minx.

REKLAMA

Na chvíli jste mě měl pod svým kouzlem. Odtáhl jsi mě s těmi ostrými prosincemi ráno a přituly sezení s El Hubem, mě a kartami na gauči, pak mě držely blízko s těmi pohodlnými rekreačními večery doma před praskavým kanálem Yule Log Channel v televizi.

Ačkoli …? Teď jsi tak zatracený zima, a já jsem úplně nad vámi.

REKLAMA

Jaro se sem nedostane brzy. Dokonce jsem se snažil urychlit proces, především taktickým použitím výrobků vany a těla, zejména vápenců grapefruitů, protože nevím proč, ale se mi zdají být pružné a svěží pro mě – jako Sonia Kashukova grapefruitová Vonící žlutá alluriana tělové mléko (má tóny grapefruitu, citrónové verbena a pižmo).

“Celodenní vlhkost-doplňování zázraku, který pomáhá obnovit pružnost pleti, pružnost a tón s regeneračními botanickými oleji a bamberovým máslem. absorbuje snadno a ponechává pokožku měkké a hladké. ”
– Corth.com.

Voňavý, pružný vzorec a mega hydratační mojo dočasně vymažou mé vzpomínky na zimní sezónu a zapomeňte, že jsem vlastně psal tuto větu, zatímco na sobě bundu dolů, šátek a dva páry ponožek.

Naštěstí, Yellow Alluriana je nyní k dispozici za 8,99 dolarů výhradně v cílových obchodech a cílových stránkách.

Náhodné zábavné skutečnosti: “Pamplemousse”, což je slovo grapefruit ve francouzštině, je moje oblíbené slovo en français!

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *