Hot tady

Pojďme jen říct, že nakupování s potravinami bylo náročné …
Věci nikdo vás nikdy neřídí, ale pravděpodobně by měl:

Pokud budete naplnit svůj kufr s věcmi, aby darovaly ostatním – věci, které již stimulují štěstí pro vás (jako by to bylo, že růžové Paisley polyesterové šaty z Bebe, kterou jste nošovali vzhledem k tomu, že 1999), ale to by mohlo ještě stimulovat štěstí Pro někoho jiného musíte dostat svou kořist na sedadle řidiče, vložte klíče do zapalování a jděte do Goodwill jako ideální nyní; V opačném případě budete jízdy kolem města s mísy míchání kovů chrastka kolem měsíců!

Většina “dospělého” se skládá z papírování … a kousání jazyka.

Když holá kůže na stehnech neustále otírá po dlouhou dobu, opravdu to bolí.

Chtěl bych podat tyto věci pod “lekce, které jsem se naučil tvrdě,” zejména číslo položky tři, které jsem přišel během mého prvního půlmaratonu. Asi v polovině, tření mezi mými holými stehna bolí tak špatně, že jsem měl menší zhroucení. Plakala jsem tři míle rovné a měla vize země, které se otevřeli pod mnou a zjistili mi celé.

REKLAMA

Teď se můžu smát, ale bylo to jako zuřící odpady, které jsou v té době ukončeny zuřivé odpadky. Tato drobná trauma mě naučila, že kdykoliv nosím něco jako šortky nebo šaty Maxi, a vím, že mé nohy budou třely proti sobě, je nezbytné mít něco, co by mělo zmírnit klouzání mezi stehnami. Použil jsem trochu vazelínu (uložil bych ji ve starém případě kontaktního čočku, abych zastavil rozlití v mém peněžence!), Ale já jsem se opotřeboval z toho, že je to zbarvené oblečení, takže jsem nedávno začal používat anti-chafe hůl láska kdokoliv.

Vaše stehna vám děkují.
Tento neslušný, nelepivý balzám může být aplikován skoro kdekoli a kdekoli, kamkoliv kůži tře – podpaží, krk a koker pod vaší prsa – zastavit šlapání. Má vitamin E a Aloe, aby zklidnil podrážděnou pokožku a žádné parabeny nebo hliníku. Hůl je trochu velká a trapná, aby udržovala v peněžence, ale je to vhodné a nenarušuje oblečení. Mám hůl v mém sprchovém pokoji a používat ho ráno, ale přemýšlím o udržení dalšího držení v autě, protože je to trochu jako deodorant nebo krém na ruce; Je vždy užitečné mít další. Jen jsem to šel a vyklouzl to! Změna života, zejména v tomto horkém počasí, řeknu Ya.

Nová voda odolná řasenka podle městského rozpadu
Další teplé počasí musí se spoléhat na: voda odolná řasenka. Po celá léta, můj go-to byl městský rozpadový dělová koule, kterou přerušili chvíli zpět … ano, jsem stále pořád slaná slaná, protože proč nepořádek s dobrou věc ?? Každopádně ji nahradili vodou odolnou verzi jejich perverze řasenky (24 USD). Jsem naprosto na palubě s tmavou černou barvou, anime Ingenue Curl a rozmazání-proof-ness (to bylo 99 stupňů tady včera, a tam nebylo jediný stěr pod mýma očima). Vypnutí je také cinch ‘Příčina Sklouzne to ideální s odstraňovačem make-upu na bázi oleje, takže nemám úzkost o mých řasách se rozpadnou. (Vždy dobrá věc.)

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

To je jeden kabát.

Líbí se mi, ale nemám to to cooooove stejně jako kanónová koule. Zatímco tento nový není žádný sloupek, stále hluboce slečna Cannonball je tmavý, lesklý povrch a jeho schopnost vykrmovat a natáhnout každou řvou na maximum.

Přineste zpět cannonball, UD!

OK, tak si pamatujte, jak jsme mluvili o dárkových kartách minulý týden? Pro mé narozeniny, moje rodina mě dostala dárková karta Nordstrom! V nákupu rozbít cyklus sedí na dárkových kartách pro měsíce (OK, roky), dávám se až do pátku odpoledne vyzvednout něco ven, a už jsem přeměňoval věci, protože, víš, to je to, co dělám! Ale tady je to, co jsem ho zúžil tak daleko:

V-Neck Jersey Maxi Dress Loveappella ($ 68): Tyto šaty jsou dodávány v petite velikosti a tak spoustu barev! Také se mi líbí, že popruhy jsou dostatečně silné, abych nosil pravidelnou podprsenku (a ne bez ramínek). Musím se rozhodnout pro fialovou, červenou nebo růžovou? Nebo možná základní černá?

Knit Maxi šaty by LoveAppella ($ 68): Je to jen já, nebo to má upscale Muuuuu vibrace? Možná to je důvod, proč se mi líbí. Opět je tu otázka barvy. Červená nebo černá? Opírám se k červené barvě.

Dayla Umělý kožený batoh podle Sole Society ($ 59.95): cop a zlatý hardware zvednout tento malý batoh. Vypadá to jako nejlepší velikost.

Cover tank by Alo ($54): usually I’d never splurge this much for a tee shirt to exercise in, but this one gets great reviews, and I know I’d wear the black one all the time. incredibly cute wrap detail on the front!

REKLAMA

Ach jo. I just realized something… The Nordstrom anniversary sale is coming up in July. must I just wait a month and save the card so I can get the things I actually need (a black jacket, new bras and underwear, among other things) on sale? GAHHHH!Boj je tak skutečný.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *