Dva nové metody pro hool! Benefit Hoola Lite Bronzing Prášek, stejně jako Hoola Quickie Contour Stick

Nový prospěch Hoola Quickie konturová tyč i hoola lite bronzing prášek
Pravda-život rozhovor mezi mnou i konturováním …

Já: Vyjdete prosím?

REKLAMA

Konturování: Ne.

Já: * povzdech *

Myslím … Jsem si docela jistý, že konturování musí být podzim z laskavosti, stejně jako fade do stínů jednou, ale teď je to stále silné, zejména ve prospěch, stejně jako mám důkazy o ya: Nový Hoola Quickie Contour Stick ($ 28), stejně jako Hoola Lite Bronzing Powder ($ 29).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Věřím, že to zmiňuji každých 15 minut, ale nejsem obrovský obrysový člověk (vrcholy pro život, yo!). Za předpokladu, že stará vysoká škola se pokusila znovu, s těmito novými produkty, protože dobře, prostě nevíte, že?

Vzorník phody Hoola Quickie Contour Stick (TOP), stejně jako Hoola Lite bronzing prášek (Bottow)
Začal jsem s Quickie Contour Stick …

Přínos Quickie Contour Stick

Je to matný teplý bronzovaný hnědý krém-k-práškovou hůlku, stejně jako přínos naznačuje, že jej můžete aplikovat po stranách nosu, pod tvými lícními kostmi, stejně jako kolem okraje obličeje, pak to smíchejte s vaším prsty nebo kartáč.

Po několika jdou se s ním, dobře, pojďme jen uvést, že nebudu otočit na #teamcontour kdykoliv brzy …

Je to trochu obtížné použít, protože hůl je široká, stejně jako je nepříjemná, když jsem to spustil pod mými lícními kostmi, stejně jako po stranách mého nosu.

Vždycky jsem skončil s Waaayem, stejně jako na mém obličeji, stejně jako poté, co jsem to smíchal, nemůžu skutečně vidět žádný typ konturního dopadu vůbec.

Věřím, že existuje jen málo věcí …

Před použitím hooly Quickie Contour Stick, stejně jako a hoola lite

Po použití hooly Quickie Contour Stick i a hoola lite
Bylo by to mnohem lepší (pro mě), pokud to mělo chladnější podtóny

Věřím, že konturová tyč je stejně dobře ohřát, aby účinně konturoval můj kožní tón (a s největší pravděpodobností většina kožních tónů obecně). Kdyby to bylo chladnější, nebo možná, kdyby to mělo šedivější podvozky, pak se domnívám, že by to mohlo mnohem lepší vylití ty kontury, nicméně, jak je teď, to je teď, to prostě nefunguje pro mě.

Oh, stejně jako poprvé, co jsem ho otevřel – stejně jako já nechápu, že těžké váhy v mé třídě hiit se změnily na sa-ra princezna moc (pochybovat!) – Nicméně hůl letěl stejně jako plachtila se v polovině místnosti.

Benefit Hoola Lite Bronzing Prášek

Tenhle je matný zlatý bronz přímo uprostřed teplotního stupnice. Je to měkké, stejně jako dobře se mísí do kůže.

V podstatě je to lehčí verze Benefit Benefit Hoola, kterou jsem LooooOeove, nicméně s mým kožním tónem, nejsem s největší pravděpodobností cílový zákazník. Hoola Lite by pro mě mohla být prakticky jednat s práškem, ale pokud budete lehčí než já, zkontroluju to.

FYI, it smells like extremely strong Hawaiian Punch… great thing I like Hawaiian Punch.

Where to discover them

REKLAMA

The Hoola Quickie Contour Stick as well as Hoola Lite Bronzing Powder are offered now on the internet as well as at benefit stores as well as counters.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *