Product Spotlight: Laura Mercier RoseGold Caviar Stick Eye Shadow

Jako tento stín!
Dvě úžasné zjevení, které jsem měl pozdě:

1. Golden Women Style melodie je legitimní originální melodie, stejně jako ne jen jingle. Wha!? Rozuměli jste tomu? Mám pocit, že můj svět nebude nikdy přesně stejný.

REKLAMA

2. Laura Mercier RoseGold Caviar Stick je AH-MAH-Zing. Dokonce mnohem vynikající než se zvýšil ze zlatých dívek.

Pokud je Ve-Eyed Inner Corner Highlight je neobchodovatelným produktem na vašem montážním seznamu make-upu, Rosegold [si zaslouží] vaše denní sáčky. Je to osvěžující podobné skutečnému zvýšenému zlatu, takže je to mnohem více peachjy zlata s extrémně bitovou růžovou, stejně jako kdybyste se roztavili do kusu zvýšených zlatých šperků, je to barva, kterou byste dostali. Na mém kůži NC42 je to zářivý, leskující zlatá broskev, která je teplá, ale ne tak dobře teplá, stejně jako když se zvyklí na vnitřní polovinu mých víček, maxtuje efekt DOE-Eyed. Dívám se Hella vzhůru, když ho nosím, stejně jako to je úspěch, protože moji @ss je unavený, lol!

Obvykle ji nosím s teplou hnědou nebo bronzovou krémovou oční stínou na vnější polovině / vnějším rohu, ale věřím, že fialová, měď, námořnictvo i olivové oční stíny vypadají jako fantasticky.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Máte skvělé tři nebo čtyři minuty, abyste se mísili stejně jako rozmazání před rosegold sady, takže máte dlouhou dobu hrát, stejně jako – bonus! – Můžete se s ním vyhnout očním primerem, protože když se zcela zamkne, když schne.

“Caviar Stick Eye Shadow z Laura Mercier je dlouhotrvající flexibilní oční stíra, která poskytuje nekomplikovanou aplikaci s přibližně 12 hodinami barvy s vysokým dopadem. Pigment-bohaté odstíny – akty k hlubokým, třpytivým i matným kompletním – klouzat bez námahy na víčka. Smetanový vzorec poskytuje spoustu času k rozmazání, směsi, řádku, vyplnění nebo definování, takže je jednoduché vyrábět jakýkoliv typ vzhledu.

Sady pro záhybu, jakož i přenos odolný opotřebení, stejně jako vrstvy rychle přes nebo pod jinými očními stíny (včetně prášku, stejně jako kapalné vzorce). Layer Caviar Stick Barva očí s kaviárem Chrome Veil Lightweight tekuté barvy očí pro vysoký efekt fólie efekt. ” -Ulta.com.

Oh, stejně jako kdybyste dostali víčka s kapucí, jako je Moi, tuny šikmá vložka čistě s rosegold, stejně jako nosit jako oční linky na horní linii s horním řas, aby okamžitě otevřeli ty víčka.

REKLAMA

Rosegold je $ 29, stejně jako přímo tady je v Ulty.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *