Product Spotlight: Platí kouzlo výletu pro dva červenat a bronzer kartáč

Tento kartáč je make-up bag sešívací.
Tento $ 34 Dual-ended červenat a bronzer štětec od putování Charm se používá denně! Je to pracovní stvoření. Nikdy to nebrání, a to krásně mísí všechny formy vzorců a produktů. Je to také krutost zdarma (velký plus). Make-up taška musí!

Volání všech studentů, matek (kočka a jinak), a v podstatě jakýkoli a každý, kdo miluje make-up, ale nestarají o tom příliš mnoho. Wender Beauty je výlet pro dva červenat a Bronzer kartáč je váš nový BFF (nejlepší přítel tváře).

Pokud jste neznámý s bloudokou krásou, jsou to poměrně malá krutost-bezkopná značka pro rychlé, čerstvé, snadné make-up, a to shrnuje tento kartáč v kostce. Je vyvinuta pro použití s ​​bronzerem a červenat, ale nakloním se o mou celou svou obličejovou základnu, a bez ohledu na to, co hodím na to, zvládá to s lehkostí a milostí.

REKLAMA

Bližší pohled na červenutý štětec
Je adeptly směšuje kapalné a krémové základy a tónovaná zvlhčená, aniž by zanechali pruhy za sebou. Krémová červenat, prášek červenat, gel červenat, bronzer nebo zvýrazňovač – tento kartáčfulózně peří je všechny s přechody, které přecházejí dokonale ze světla do temnoty. Je snadné to udělat celou svou základnu od začátku do konce. Již jemně čistím mezi produkty tím, že běží štětin přes papírový ručník.

Štětiny, mimochodem, jsou syntetické … které vím, že někteří milovníci make-upu mají vztah lásky / nenávisti, protože časem může syntetika vyzkoušet. To řekl, tento kartáč je dnes stejně měkký, jak to bylo poprvé, co jsem ho použil, a já jsem ho používal, pokaždé, když jsem dal na make-up několik měsíců.

Zmínil jsem se, že štětiny se neříkaly?! dobré věci!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Opravdu se mi líbí velikost obou heads. Jsou to správné. Na mé tváři pokrývají dobré množství prostoru, ale nejsou trapně velké, takže nemám neúmyslně skončit s bronzerem nebo červenat v místech, které nepatří.

A tady je šikmý bronzer kartáč …
IMO, kartáč je podobný v kvalitě na špičkové krutosti-volné umělce, jako jsou reálné techniky kartáče (možností rozpočtu) a přesýpací hodiny kartáče (luxusní volba), a je to dobrá možnost střední-of-the-road na 34 dolarů. Myslím, že to vykonává stejně jako $ 64 přesýpacích štětců.

REKLAMA

Najdete ji v permanentní lince Wander Charm a je nyní k dispozici na webových stránkách WRANGER CHARM.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *