Tento vlasový ručník změní váš život: Amazing Aquis Vlasový ručník je nyní na Sephora

Musel jsem udělat matematiku – ne jednou, ale dvakrát. Bylo to opravdu sedm let vzhledem k tomu, že jsem objevil úžasný-ness, který je Aquis vlasy ručník?

Svaté Yikes!

REKLAMA

Ten, v roce 2009 jsem se vrátil jako dárek z mého kamaráda Jen je stále silný (Právě jsem to používal včera v noci, ve skutečnosti), a dodnes ho používám po celou dobu.

Jsem oddaný, že to přichází se mnou na výletech, a pokud jsem zapomněl, že to přinese, i freak-the-eff-out. Není to jen vlasový ručník … je to způsob života!

Každopádně jsem extatický, protože teď je máš oblíbený vlasový ručník na Sephora.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Bývalo to bylo, že bych je mohl najít jen na lůžkové lázně a dále, ale teď, když se vrátíš k doplnění svého oblíbeného červenat nebo dostat se do nové vložky, můžete také upustit jeden z těchto aquis ručníků do svého koše a tak Změň svůj život. Ploop!

Jednou jsem ho začal používat, nemohl jsem se vrátit. Je to supernaturálně absorpční vlasový ručník vyrobený se speciálním mikrovláknami tkaninou, která nasává živou kecy z každé molekuly vody ve vlhkých vlasech.

Mám dlouhé vlasy, a na nejdelších, to trvá – nejsem srandu – asi tři hodiny, kdy jsem ho nechal vyschnout po použití běžného bavlněného lanového ručníku. Ale když používám aquis, trvá polovinu času. Plus, moje vlasy vypadají méně kudrnaté a dokonce přestávky méně! Tkanina je mnohem hladší než běžná lázeňský ručník a neručící se nebo nevyhřívá moje kůžičky.

Sephora v současné době provádí dvě verze ručníku – Aquis Lisse Luxe Hair Turban ($ 30) a Aquis Waffle Luxe Hair Turban ($ 40) – oba, které jsou mnohem dražší než 18 dolarů ručník, který mám chvíli, ale myslím To proto, že mají design stylu turbanů s uzavřením tlačítka, aby bylo mnohem snazší zabalit kolem vlasů. Plus, přicházejí do roztomilých vzorů (moje základní bílé obdélníkové aquis je holé kostí ve srovnání).

Tyto Sephora se mi cítí mnohem okouzlující, a myslím, že pracují stejně jako originál.

Nejlepší dang vlasy ručník vůbec.

REKLAMA

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

P.S. Radost Hump Day.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *