Jak se vypořádáte s rozpočtem kouzla?

Dnes chybí tento údolí!
V poslední době jsem poslouchal podcasty o finanční gramotnosti a následně jsem přemýšlel o tom, jak se lidé zabývají jejich kouzlo rozpočty.

Četl jsem v krátkém článku nedávno, který v průměru říká, ženy utratí 313 dolarů za měsíc a muži tráví $ 244 na kouzlo produktů. Nejsem opravdu ohromen těmto částkám, když vidím, jak je snadné tam jít, pokud nakupujete na místech jako Sephora.

REKLAMA

Anywho, snažím se být mnohem účelnější s kouzelnými produkty, které jsem si koupil, a tak jsem si učíst své výdajové návyky. Zjistil jsem, že mám tendenci dělat jeden ze tří věcí:

1. Restock, pak vyzvednout doplňky

Když jsem se dostal z něčeho, půjdu do Sephora nebo cíle pro zařízení, a když jsem tam, budu typicky vyzvednout několik dalších věcí, které nebyly původně na mém seznamu, protože Yolo.

2. Nákupy napětí

Kdybych měl hrubý den, koupím kouzlo produktů, které typicky nejsou na mém seznamu přání pro některé instantní uspokojení.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

3. Prodej nakupování

Oh, gosh. To je moje Achilles ‘paty. Pokud mohu získat spoustu výrobků na prodej, nemám žádný problém, i když je to pro věci, které jsem technicky nepotřeboval.

Přemýšlím o vytvoření nastaveného rozpočtu kouzla měsíčně, ale víte … je něco o těch improvizovaných nákupech kouzla, když budu potřebovat vyzvednout mě. Povzdech.

Jsem zvědavý vědět, jak se vypořádáte s rozpočtem kouzla.

REKLAMA

Stejně jako, rozhodnete se koupit make-up jen tehdy, když něco dojdete? Nebo máte nastavený měsíční rozpočet pro kouzlo produktů, a vyzvednete vše, co v tuto chvíli zvítězíte? Nebo jste typ osoby, která kupuje produkty na rozmaru? Dejte mi vědět v komentářích.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *