Dejte někdy někdy nevyžádané pokyny lidem, které narazíte na šarmový pult?

Myslím, že bys měl vybrat tento červenat
Gurrrrl, ani nevíte. Snažím se udržet ústa zavřená – opravdu dělám – protože vážně, kdo chce vedení od rand-o cizinec pokryté kočičí vlasy na sobě scrunchie? Vypadám jako bláznivý člověk stojící s velkým úsměvem na tváři.

Ale v některých případech tomu nemůžu pomoci, zvláště když já odposlouchám na konverzaci a slyšet slovo, “Corcealer”. To je typicky, když přerušuji.

REKLAMA

Někdy skončím dělat kamarády s lidmi, s nimiž mám tyto rozhovory. Typicky (někdy si myslím, že si myslí, že jsem jen divný).

Jednou jsem pomohl velmi dobrému člověku a jeho miláčku si vybral tónovaný hydratační krém v počítači MAC. “Vyzkoušejte oba odstíny,” navrhl jsem, “jeden na každém tváři, a pak jít ven se zrcadlem, abych je viděl za denního světla. Pak si vyberte barvu, kterou se vám líbí nejlépe. ” Poté mě vzali do kávy (měl jsem sójový latte) a my jsme si ponechali pár hodin na Starbucks.

Někdy, protože jsem nadšená, když mluvím o make-upu, lidé předpokládají, že pracuji na pultu. Dostaneme se k mluvit, dobře se dobře a pak najednou řeknou: “Skvělé! No, to to usadí, “a oni mi budou podat kartu kreditní zprávy.

Ummm … tady nepracuju. Omlouvám se. Právě jsem prošel … To se vlastně stalo poměrně několikrát v Nordstromu a Sephora.

Ah, make-up. Přináší lidi společně.

Dejte někdy někdy nevyžádané pokyny lidem, které narazíte na šarmový pult?

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. TGIF!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *