Prostorové housky a jiskřivé fialové víčka

Mohu nebo nemusí mít v momentu miliardu Bobby kolíky v mém vlasech.
Jsem si …

Kdybych byl proudil prostorem na raketě, který je vázán na Marsu, a byl jsem povinen nosit vlasy (k ochraně citlivých elektronických zařízení ze statického výboje, vidíte), lepší věřit, že nebudu houpat základní nízký poník.

REKLAMA

Prostor buchty celou cestu, přítelkyně.

SIDE POZNÁMKA: Connor to nazývá “pony účes”, protože v tuto chvíli je do koní.

Možná je to hvězdy třpytivé ve svinábu … ale jiskry a vesmírné housky se zdají být * vpravo * pro mě, tedy fialové třpytky v tomto pohledu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Na sobě nějakou novou novinnost z kolekce Mac
Dostal jsem pár komplimentů od svých spolupracovníků, když jsem to nosil na pekárnu druhý den. Bylo to krásné. Myslím, že to bylo proto, že je to jeden z těch vypadá, že není příliš přes vrchol, pokud jde o základnu a rty (držel jsem nadaci velmi naprostý a rty lesklý a jemně jiskřivý, což zvyšuje nositelnost pro denní), ale já Myslíte, že se třpytí je pundy a zábavný dost chytit vaše oko.

Pokud se vám líbí tento typ make-upu, musíte následovat Katie Jane Hughes na Instagram ASAP. Je to celebový make-up umělec známé pro její naprostou základnu, křídla, která dělá, a její zálibu pro jiskru. Je to velmi inspirativní!

Mám na sobě mac spellbinder stín ve zbožném přemýšlení na víčkách.
Mimochodem používám nové produkty MAC od samého jiskra Tato sbírka, která je venku, má nové stíny Spellbinder v třpytivých prázdninových odstínech (můžete si pamatovat tyto ionizované oční stíny od roku 2016).

Nový, Limited Edition Mac v hlavní roli vás svátek 2019 sbírka, k dispozici nyní
Dvě věci, pokud plánujete vyzvednout jeden z těchto volných stínů: 1) Mnoho určitě nebrání nošení základny oční stíny; a 2) Použijte jej pomocí tuhé, ploché oční stíny, nebo prsty.

REKLAMA

Pokud byste chtěli povídat mnohem více o kouzelnbindrům, přejděte mi komentář. Jsem rád, že pomůžeme!

Make-up nošení v tomto pohledu

Oči: Chanel Eyeshadow Primer, Mac Spellbinder Shadow ve zbožném přání (víčka), Mac PowerPoint Eye tužka v hlavní roli (drobné lil ‘křídlo), Urban Decay Heavy Metal Liner v Metalhead (Horní Lash Line), IT kosmetika Superhrdina řasenka (řasy) , Mac Blushbaby červenat (přechod, městské rozpadové obočí tužka v neutrální hnědé

Tučíci: Mac Blushbaby

Rty: Mac Whirl Lip tužka, Mac Young Star Linglass (také z dovolené kolekce)

Základna: Tom Ford Screess Nadisation v Tawny smíšené s tvorbou navždy Ultra HD korektor v Y41 sada s Paul & Joe lisovaný prášek

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *