Vyzkoušejte tyto $ 21 příliš čelí roztavené kovové zkapalnělé kovové rtěnky pro aktualizované “90S kovové rty

příliš tavené roztavené kovové zkapalnělé kovové rtěnky, 21 dolarů
Někdo neúmyslně zapnul čas žárovku horkého vany? ‘Příčina, vole! – Tito příliš čelí roztavené kovové rtěnky mě berou zpět do roku 1996 …

Měl jsem na sobě velký obruč náušnice prakticky každý den při nošení missy Elliott Supa Dupa Fly CD (stále si pamatuji, kdy jsem poprvé slyšel déšť; boom, mysli foukané), a nikdy jsem neopustil dům bez kovové fialové rtěnky na mém rty.

REKLAMA

Ano, jsem měl na sobě tmavě švestkovou lipovou vložku s ‘Em. Sledoval bych kolem okrajů mých rtů s vložkou, a nikdy jsem ho nezměnil do rtěnky.

Tak tragický.

Jediné, co musím říct, je poděkování dobročinám selfies, nebyla to věc zpět.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tyto příliš tváře tavené kovy (21 USD) jsou kapalné rtěnky s kovovým povrchem a dobu opotřebení 2-3 hodiny. Vyšli jsme dřív na jaře v osmi odstínech a jsou nyní součástí stálé sbírky. Stačí zmáčknout trubku a kapalná rtěnka vychází z šikmého špičky houby. Pak se použije přímo na rty.

Tyto vlastně se cítí jako tenké, nelepivé lesky ke mně, protože jsou tak lehké, hladké a “mokré” Víte, jak s některými tekutými rtěnky, poté, co jste měl na sobě několik minut, berou na druh suchého povrchu? To ne. Celou dobu zůstanou hladinou.

Ochutnávají také a vůně trochu jako máslový cukr (nebo sladké máslo), ale když jsem si plnil rty dohromady, také objevuji slabé poznámky plastu …

Není to tak silné, a tak dlouho, dokud to nepřehlížím, nevadí mi to. Plus, s chutěmi a vůní, jeden galův plast je další dívčí dulce de leche.

Většinou jsem příjemně ohromen tím, jak snadné je třeba nosit ve srovnání s kovovými rtěnkami, které jsem měl v 90. letech. Ti, kteří mě opustili s některými hlubokými emocionálními jizvami, a teď, když si myslím, že na kovových rtěnkách, automaticky předpokládám, že budou pracovat do svých linek na rty, vypadají hella blázen, a aby se mé rty cítily suché a nepříjemné.

Ale ty mají kovový třpyt, který je pěkný chlad. Určitě vidím lesk tam, ale není to tak, “hej! Podívejte se na mé kovové robotové rty od roku 1996! ”

REKLAMA

Jsou velmi nositelné a neměly by se vydat na špatné “60. let flashbacky. Aleluja!

Mělo bych se také zmínit, že mé často suché rty vyžadují navíc zvlhčující, když je nosím, takže jsem prep první s odděleným hydratačním balzámem.

Pokud jste zvědaví na příliš tváří tavené kovové zkapalnělé kovové rtěnky, dejte ’em polibek příště se podíváte na místní příliš mnoho čelí čítače nebo toofaced.com.

Roztavená metalika zleva: Pivoňka, Debutante, Tu-Tu a Macaron
Zleva: Bunny, Dream House, Fialová a želé

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *