Získejte zářivé s 5 produkty z Upřímného odvolání

Skládající skutečně všem věci!
Věřili byste Logici by diktovat, že make-up pohled s velmi malou základnou by se rovnalo velmi málo produktů na tváři, ale pokud máte rádi odvolací produkty tolik, co děláte, chápete, že to není vždy případ.

Je to trochu něco, co mám rád telefonovat “Práce Junkie je prokletí” – když budete ochotně stejně jako šťastně sluchat na každém kroku, stejně jako lektvar v hledání údajně velmi málo pohledu.

REKLAMA

Prokletí mi dnes ráno zasáhla. Byl jsem připraven uspokojit svého dobrého přítele Judy pro kávu, stejně jako jen 10 minut, než jsem musel dostat ven dveře, a to samozřejmě jsem použil všechny produkty péče o pleť. Pak jsem použil mnohem víc, stejně jako ještě mnohem víc po tom. Chápu, že mě cítíte!

Pro zářící, zdravé vypadající pokožku jsem využil pět hydratačních produktů z krutosti bez značky upřímná krása.

Mimochodem, můžete pozorovat, že některé upřímné odvolací produkty vypadají trochu než jiné, než využívaly. Značka právě nedávno změnila své obaly, aby to bylo mnohem udržitelnější, stejně jako recyklovatelné, takže pokud je jeden z vašich oblíbených v tomto seznamu, stejně jako to vypadá jinak; proto!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

1. Zvýšená hydratační mlha

Je dnes Den zdravotní klubů? Vzhledem k tomu, že kdykoliv sprej tento levandule-vonný obchod s mlhou, určitě voní, jako bych byl kakoonovaný v svíčkovém prostoru se soundtracem jemných zvuků velryby. Ultra-jemné rozprašovací sprchy kůže s jemnými kapičkami a ne jedním, avšak dvěma druhy kyseliny hyaluronové vyrovnávají vlhkost vašeho hrnku. produkoval všechny typy pleti. Jezdec! $ 17.99.

2. Ať už se jedná o kořist + 2HA

Kyselina hyaluronová, stejně jako plodné extrakty hydratují žízeňovou kůži! Pokud se vám líbí zářivá čerstvá tvář, tento primer je pro vás. Nosím to na velmi málo make-upu spolu s řasenkou, stejně jako obočí tužka, protože vyhladuje póry, stejně jako sotva – tam perlejový lesk. Samozřejmě, že byste ho mohli vrstva pod vaším preferovaným tónovaným hydratačním prostředkem nebo základem pro extra hladké plátno. $ 22.99.

3. Depaff + C oční krém

Veškerý typ věcí v tomto lehkém očním krému, jako je vitamin C, kyselina hyaluronová – dva druhy, acetylovaný hyaluronát sodný, jakož i hyaluronát sodný – stejně jako držení botanikálů, včetně oleje slunečnicového semen, extraktem sedmikrásky, Hieracia Pilosella (obyčejně) chápal jako extrakt mouse-ear hawkweed), stejně jako bambucké máslo. Když jsem pat-pat-pat tento krém na mých očích, slibuji, že je to, že moje kůže se trochu utáhne, a pokusím se říct, vypadám teensy méně unavený. Mohlo by to být přání, ale dělám jako přesně tak, jak se cítí moje kůže, takže ji používám. $ 23.99.

4. Calm & Porefect sérum

Vyrobeno pro všechny typy pleti, dokonce i nejcitlivější pokožku (má dokonce národní sdružení Eczema Sdružení o přijetí), toto sérové ​​zvlhčovače, stejně jako exfoliéry. Cítím se jako elegantní žena, když držím skleněnou láhev, která, FYI, je recyklovatelná. just be sure to totally rinse out all of the product before chucking it in the recycling bin. $29.99.

5. Hydrogel Cream

REKLAMA

Jojoba, squalane as well as hyaluronic acid nourish thirsty skin in this lightweight however moisturizing deal with cream. Its dewy surface is crucial to the whole fresh-faced aesthetic, which is why I like it. $19.99.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *