Nejnovější Heavenly HomeGoods Haul / Life Hack Happiness Pomocník: Bylinný objetí mikrovlnná aromaterapie Wrap, aka Nejlepší dárek vůbec

Často jsem jen požadavek velkého objetí, stejně jako tento bylinný náboj mikrovlnná mikrovlnná aromaterapie Wrap poskytuje gooood objetí.

Pokud jste online kdekoli do 500 kilometrů domovské prodejny, začal bych tam okamžitě řídit. LOL!

REKLAMA

Ale vážně, příště, když půjdete, proveďte beeline pro koupací sekci, stejně jako zjistit, zda můžete objevit jeden.

Věřím, že jsou rutinně $ 20, nicméně homegoods má je označeny až na $ 12.99, stejně jako oni stojí každý cent (díky za neuvěřitelné Rec, Marisol!).

Je ve tvaru jako jeden z těch polštářů, kromě letounu, kromě toho, že je to měkké jako beanbag, stejně jako plné bylinků, stejně jako kouzelné korálky (vlastně, skořice, hřebíček, stejně jako eukalypt … pro aromaterapii!).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Můžete ho zahřát v mikrovlnné troubě nebo chill v mrazničku (pokud využíváte zima, má minimalizovat otoky, stejně jako jednoduchost bolesti hlavy), stejně jako kouzelné korálky udržují teplý nebo chladný po dobu asi 20 minut. Můžete ho využít na krku, ramena, záda nebo kdekoli, stejně jako skutečně pomáhá.

Zatím jsem ho využil jen teplý, stejně jako když ho zahřát v mikrovlnné troubě, uvolňuje uklidňující bylinnou vůni, Ahh …

Je to fantastické pro zmírnění svalové hmoty napětí po dlouhém dni, stejně jako um … poukázal jsem na to, že jsem 26 týdnů očekával, stejně jako že moje záda bolí docela od okamžiku, kdy jsem otevřel oči ráno až do Moment i podzim spí v noci?

Ale tato věc si jistá, stejně jako nyní ho využívám každý den.

Nejlepší Dang $ 13 Strávil jsem za čas …

Líbí se mi zastrčit do zadní části mého těhotenství kalhoty (sexy), nebo často ho nosím kolem krku, abych zmírnil napětí v ramenou.

Také super fantastický potenciál Gifting. Už nemůžu ani obraz bez něj.

Mimochodem, aromaterapie vůně je extrémně silná. Líbí se mi to, ale možná budete chtít poskytnout test čichání nejprve v obchodě, aby se ujistil, že se vám líbí.

REKLAMA

A pokud to nemůžete objevit v homegoods, je také nabídnuta na internetu (kromě toho, že cena je 20 dolarů … ale věřím, že to stojí za to).

Váš přátelský obec bylinný objetí objetí,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *