TBT: Wayback Device

Chtěl jsem začít nějaký návrat ve čtvrtek (TBT) zprávy na chvíli, a já jsem si myslel, že začnu s zábavným jedním: internetovým archivem wayback

Pokud nejste obeznámeni, internetový archiv wayback stroje začal v roce 1996 archivovat svět široký web, stránka podle stránky. Stačí zadat adresu URL do zařízení Wayback a zobrazí se časová osa s každou instancí, že snímek byl vyroben z webu:

Co je skvělé o wayback zařízení je, že si zachovává plně funkční místo s odkazy a obrázky (pokud jsou k dispozici), jako kdyby čas stál. Mám rád nostalgii, takže jsem mohl upřímně trávit hodiny vzhlédl staré verze webových stránek. Pro zábavu, vykopávám nějaké staré make-up stránky!

Revlon v roce 1997 představovat Halle Berry a Cindy Crawford:

Miluji to: Tyto stránky vypadá nejlépe, když viděl s Netscape 2.0. Ale oh, jak jsem dlouho pro ty oční stíny! Jejich staré vzorce byly nejlepší. Podívejte se na buď naprostý vzhled nebo šokující vzhled. a také se podívejte na Streetwear Splash Stránka z roku 1998 (bez výpisů produktů).

Covergirl v roce 1996 představovat Niki Taylor:

Spousta odkazů je rozbitá, ale číst “FAQ”, které zahrnují takové drahokamy jako “Q. Rtěnka se vždy dívá na mých rtech než v trubce. ”

Avon v roce 1996 na podporu olympijských her v Atlantě:

Dost otázek / vykřičníků ?!

Clinique Eye Make-up v roce 2000:

Podívejte se na ceny – a dotykové základny pro oči se nezměnila za 15 let! (Přečtěte si kopii, prakticky stejný také)

Sephora v roce 1997:

Yikes, moje oči! Poznamenal jsem to na počátku roku 1999, stránky čtou “Hacked od Raptor 666”

Shiseido v roce 2000 “Vítejte v Cyberislandu” (Heh):

Líbí se mi sekce na trendy Charm Runway.

Obchodní obchod v roce 2000:

To je pro reálné – zřejmě až do roku 2001, doména “www.thebodyshop.com” byla vlastně vlastněna obchodníkem karoserie, ale ne jen jakýkoli obchod karoserie: “Nejkrásnější auto tělo opravny v Charlotte”. Myslím, že někdy koncem roku 2000, některé finanční prostředky vyměňovaly ruce a bam, najednou se stránky stalo:

Zajímavé je, že Body Shop také provozoval URL “www.the-body-shop.com” souběžně, počínaje v roce 1996, ale pak přestal existovat v roce 2006.

Mac – bohužel pro nás, Mac’s Site nainstaloval něco, aby se zabránilo prohledávání od indexování svých stránek, takže žádný z jejich obrazů nebyl zachován. Ale prostřednictvím screenshots.com, našel jsem tento obrázek:

Dokážete odhadnout, které sbírka byl obraz teaser zloví?

Have you ever played around with the Wayback Machine?  I hope you delighted in a trip down memory lane!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

My personal preferred messages From 2015Every parent says they don’t have a preferred child, but they’re liars!  Here are my personal preferred messages from last year: Inconsistent products Where Was it Made? how to Sanitize makeup TBT: Wayback device Illamasqua nail Varnish Mega post If you have some personal preferred entries from your own blog,…
January 13, 2016In “Beauty”

Massive PurgeYou may recall that the primary objective of this blog originally was to decrease my charm stash. ^^’ I had a three-pronged plan: A) stop purchasing much more (No-Buy / Low-Buy) B) use up what I have (empties aka trash Stash) C) get rid of items that I no longer use…
January 18, 2018In “Beauty”

Untrieds: Revlon ColorStay Bare BonesI picked this up while Revlon was clearing out the ColorStay Longwear nail Enamel and replacing them with the ColorStay Gel Envy version. I have yet to try the Gel Envy but the bottles look nearly identical and I suspect the “new” polishes aren’t really all that different. Holé kosti…
April 23, 2015In “Beauty”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *