Sobotní surfování, 19. února 2022

Šťastný národní lash den! Mascara a Kitties Tee.
Ahoj a Happy Caturday!

Oh, a šťastný národní Lash Day taky! Ano, teď slavíme řasy. Moje řasy jsou v současné době na lovu pro novou řasenku, mimochodem. Pokud jste spokojeni se svým, prosím, podělte se, že Laura Mercier Caviar to už neudělá pro mě (Curl Hold není stejný z nějakého důvodu).

REKLAMA

V poslední době jsem měl na sobě vrstvu Ilia plné objemizující řasenky s vodotěsnou řasenkou nahoře, a zatímco to dělá práci v pořádku, raději bych měl mít jednorázové řešení, takže mi dejte vědět, jestli vy Zjistil, co měnící se život!

Mluvení o řasách, Connor měl nedávno mini-meltdown. Hers jsou dlouhé a kudrnaté jako El Hub, a typicky se chytí v očích, což je pro ni velmi nepříjemné. Když se to stane, buď jí pomáhám používat žínku nebo opláchněte oči vodou, aby se dostali na zaseknuté řasy.

Anywho, to se stalo opět druhý den, a ona začala mluvit o řezání řas vypnutých, protože byli tak nepříjemní … Zavřel jsem to skutečný. Myslím, že mezi “Absolutně ne” a “Ty se budete pokovi oko,” něco se ztratilo v překladu, protože právě začala bavlnatost. Držel jsem ji v náručí a ujistil ji, že to nebude vždy problém, a že jeden den bude vděčná za takové krásné řasy. Pak jsme se opláchli oči a šli o podnikání jako obvykle.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Návrat k Li’l Baby Lashes!
Tak jo, šťastný národní den lash. Doufám, že nemáte zhroucení!

Tento týden čtení

Sociální mediální ovlivňovače nyní klonují své domácí mazlíčky …

Debbie Harry na červené rtěnky: “Červená rtěnka může být jedním z katastrof s rozmazáním a krvácením, ale pak znovu, to může být zajímavý vzhled. Ne vždy nosil červené rty a odstíny červené se lišily podle toho, co jsem měl na sobě, mou náladu, nebo co jsem měl k dispozici. Vždycky mám rád odstíny, které měly jména, která naznačují něco divokého, lákavého nebo ošklivého. ”

Stevie Nicks stále žije její sny.

Akné je obecně považován odlišně v Koreji, než je ve Spojených státech. V Koreji se dermatologové zaměřují na hydratační a vlhkost bariéru podporu, aby se zabránilo vadům.

Pes Kolín nad Rýnem je věc.

Jeden z mých oblíbených koček “dámy” není jednoznačně minimalistický.

Pokud máte rádi fancy věci …

Chci to udělat!

“Nemám rád otevřené pojmy. Dej mi místnost, kde mohu zavřít dveře. ” <----- SAME REKLAMA Mají nádherný zbytek víkendu. Něco vzrušujícího se děje na konci? Vaše přátelské sousedství krásy závislý, Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *