Dračí věrnostní cena

Byl jsem dvakrát identifikován pro tuto věrnostní ocenění draka! Byl jsem nominován Styledwithjoy a Plus + Beauty – 2 z mého mnoha hodně milovaných blogů ke čtení! Díky dámám, je to vždy vrchol mého dne, když se s vámi setkávám online!

“Věrnostní ocenění draka je ocenění za oddaný fanoušek / komentátor, ať už příjemce je kolegrovou blogger nebo jen někoho, kdo pravidelně následuje a komentuje.”

Pravidla:

Zobrazit certifikát ocenění na svých webových stránkách

Oznámit výhru s příspěvkem a odkazem na to, kdo předložil vaši cenu

Přítomné 15 ocenění zaslouží bloggerů

Drop jim komentář, aby je ideální po propojení v příspěvku

Post 7 zajímavých věcí o sobě

7 Zajímavé věci o mně:

1. Opravdu miluju vůni trubkového tabáku – je to sladká zemitá vůně, která mě nutí relaxovat proti majiteli této trubky, ale normálně je to nějaký starý muž!

2. Zřídkakdy odpovídám mému laku na nehty k mému polštině – jsem normálně služba na prstech a párty na prstech mluvení o večírku, má někdo jedinec viděl tyto bootie kotě laky na nehty? V životě potřebuji alespoň jednu láhev.

3. Jsem hrozný s pokyny. Stále musím použít mnemonic “nikdy nejedl drcená pšenice”, abychom pomohli orientovat se.

4. Mám 28 zubů – 14 nahoru a 14 nižších. Já jsem googled “, jak spousta zubů musí dospělé člověka mít” a odpověď je 32. Měl jsem pár “tesáků” odstraněno z dolní čelisti kvůli přeplnění, a myslím si, že moje horní moly byly odstraněny, když jsem dostal zuby moudrosti vytáhl taky (pokračovat, spočítat zuby svým jazykem ideální teď, právě jsem to udělal jako sexy bestie – jak spousta zubů máte?)

5. Často nemám hřeben (je to o nést délku čepele Ideální). Často budu běžet velký zubový hřeben, který jsem v sprše, ale to je jako možná jednou za měsíc …

6. Opravdu chci vyzkoušet barevné kontaktní čočky (ne ty čočky kruhové), abychom změnili své nudné tmavě hnědé oči do něčeho mnohem zajímavější jako líska nebo šedá – něco takového takového:

Byl jsem příliš kuře, abych je vyzkoušel, protože jsem se snažil poškodit oči nějakým způsobem zvažuji, že jim nemám potřebu. Vím, že jsou k dispozici v non-recept, ale nervózní budu poškrábat rohovku nebo tak něco.

7. Miluji továrnu s výstavami a jak je vyrobeno – jsem vždy překvapen, jak není automatizováno mnoho výrobního procesu! Zvláště miluji epizody, které mají sladké pochoutky!

Nebudu nominovat nikoho, kdo je jen nominující Mirrorthelove a nekonečně trapně, protože to s ohledem na to, že mnoho z vás se zdá, že již toto cenu obdrželo! Ale pokud někdo z vás chce udělat příspěvek, který poskytuje o sobě 7 zajímavých věcí, rád bych si je přečetl!

* O obrázku záhlaví: Když jsem poprvé viděl toto ocenění, hned jsem si myslel o filmu “Peteův drak” – zřejmě dělají remake, aby byl vydán příští rok!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Všestranný Blogger Award 2i byl předem identifikován Mecia of Notquitelondon, ale můj příspěvek chřadil v mém směru složky, dokud jsem nebyl znovu identifikován nedávno dívkou s růžovými tvářemi, která mě vyzvala, abych to už! Děkuji vám oba za značení mě – mám radost, abych poznal …
7.června 2015In “krása”

Univerzální ocenění a Premio Dardos Awardi byl dvakrát identifikován štěstím stylizovaného štěstím a krystalem Nerdymibriangirl pro tuto ocenění Mash-Up! Both blogs are my must-reads and they’ve supplied lots of support on my blog! Děkuji mnohokrát! Premio Dardos je španělština pro “cenu šipky” a je ocenění v uznání kulturních, …
April 10, 2015In “Beauty”

Blogger recognition award and 250 Days of No-BuyToday marks my 250 Days of No-Buy! 😀 fun fact: As a Mandarin slang term, the number “250” (二百五 èrbǎiwǔ) is an insult indicating “stupid person” or “simpleton”. 😕 I was nominated sextuply (yes that’s the word) recently for the blogger recognition award – first by Katie of Plus+Beauty, secondly by Chris of…
September 26, 2015In “Beauty”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *