MAC MASTERCLASS OVAL 6 Štětec

Byl jsem tak nadšený v lednu, když jsem konečně dostal své grubby ruce na tomto kartáče!

Štětec Mac MasterClass ovál 6 byl z více než rok, bez nadsázky! IT maloobchodní za 51 dolarů CAD (OUCH).

Navzdory tomu, že to ve věku, byl jsem do tohoto kartáče docela skeptický, upřímně! Už jsem vlastnil další 2 kartáče z řady MasterClass: Oval 3 (střední velikost, která je implikována pro oči) a lineární 1 (tenký, který je implikován pro podšívku). I když mám rád ovál 3 pro velmi zvláštní věci (jako míchání oka oční stíny), nemám moc péče o lineární 1 kartáč (ve skutečnosti je to na seznamu “Produkt I lítost” příspěvek v mém návrhu složky! ) Není pochyb o tom, proč jsem chtěl, aby ovál 6 štětec bylo zaokrouhlit svou sbírku. Ale mnohem důležitější, přečetl jsem mnoho rave recenze o tom, jak to byl nejlepší kartáč z kartáčů MasterClass. A samozřejmě, že je to na skladě tak dlouho, jen napomáhal mi chtíč!

Ano, je to zvláštní koncept, tyto masterclass kartáče. V podstatě otočí štětiny bok od konvenčního make-upu, takže kartáčová hlava kolmá k dohodě s – jako kartáček na zuby! To umožňuje pár věcí: schopnost dostat se opravdu blízko zrcadla, když děláte váš make-up. A podle povahy toho, jak se kartáč zabývá v této konfiguraci, síly méně přímého tlaku, který má být umístěn na hlavu kartáče. Určitě jsem zjistil, že když používáte oválný 6 kartáč, jsem při míchání aplikoval méně tlaku na obličej.

Neříkám chlupy měkké v tom smyslu, že jsou squishy – jsou mnohem mnohem velmi hedvábí a jednotlivé chlupy jsou velmi jemné, zejména v tipech. Porovnávám chlupy proti jiným syntetickým kartáčím, které vlastní a jsou pravděpodobně nejlepší, co mám v mém sbírce.

Jemné chlupy spolu s tím, že jsou zabaleny tak hustě, dělá povrch štětce cítit jako samet!

Musím říct, že najdu dohodu s kartáčkem, aby se cítil poněkud levný – lesklý plastový obchod s pogumovanou částí zobrazujícím logo Mac. Miloval bych to, abych to udělal v lakovaném dřevu nebo lucitu nebo něco, co ho zvýšilo na další úroveň. Přichází to v luxusní schmanenci box.

Používám tento kartáč pouze pro jeden účel: pro míchání nadace. Vyhodnotil jsem to s několika konzistencí základů z velmi rouny (Mac Face & Body) na mnohem pevnější formou (Vincent Longo Water Canvas). Zjistil jsem, že to nejlepší s těmi, které jsou menší, protože štětiny by absorbovaly příliš mnoho výrobku. To fungovalo dobře s vodou VL vody, ale pro tuto nadaci, jsem preferoval houbu. Tento kartáč však funguje úžasně dobře pro všechny ostatní základy a bb krémy, se kterými jsem to zkusil.

Jak používám, je podobné tomu, jak používám jiné základové kartáče: i hladký základ na tváři (čelo, obě tváře, brada, nos) ve velkých skvrnkách s prsty. Pak použiju oválný 6 štětec, aby se zametal přes obličej v vnějším pohybu, aby míchal nadaci. Výsledkem je prakticky airbrushed vzhled! Ve srovnání s použitím kartáčového typu vyrovnávacího typu nabízí OVAL 6 kartáč na hladší povrch s mírně mnohem přirozenějším pokrytím. Řekl bych, že Charm Blender typu houby stále vytváří nejprimnější, přirozeně vypadající základ založení, ale ovál 6 nabízí jen o něco více pokrytí. Používám kartáč suchý – zjistil jsem, že používat mokré způsobené pruhy. Co se mi líbí o oválu 6 štětce, jak rychle se mísí v nadaci – mnohem rychleji než houba.

Výše uvedená fotografie ukazuje štětcem hned po použití nadace – kartáč se snadno promyje a vysychá velmi rychle. MAC doporučuje vyčistit kartáč s měkkým vlhkým hadříkem a čističem kartáče, ale rozhodl jsem se mokré celou věc a umýt detergentem. Kartáč si položím na stojan na misku s štětinami směřujícími dolů, aby zaručily, že voda vyčerpá tipy. Přál bych si moje po každém použití a další ráno je to úplně suché. S tímto kartáčem jsem nezažil žádné prolézy.

Tvar hlavy oválu 6 štětce je um … ovál. Kroky zhruba 23 mm x 35mm. Délka vlasů štětiny je asi 15 mm vysoká – je zde malý kopulovitý tvar pro uspořádání štětin, které pomáhají vytvářet měkčí směs. Z konce do konce je celý kartáč 16 cm dlouhý. Přál bych si, aby byla hlava o něco větší, aby pokryla širší povrchovou plochu. A kdybych mohl udělat jeden vyladění na tvaru hlavy kartáče, udělal bych to mírně ukázal na konec, takže se může dostat do štěrbin lépe.

Mac také doporučuje použít k použití péče o pleť, na obrys a aplikovat prášky. Zkoušel jsem to s mým obličejovým krémem, ale cítil jsem, že jsem plýtvání produktem. Ještě jsem to nevyzkoušel s prášky – nemám typicky jako syntetické štětiny pro prášky, takže pravděpodobně nebudu používat pro tento účel. Celkově jsem velmi ohromen tím, jak to provedlo. Vlastně jsem trochu posedlý. I find myself just stroking my face with the brush for no particular reason…

I do have to say though, this brush iS Vyrobeno v Číně, takže to znamená levné náklady práce, a představuji si, že materiálové náklady nejsou tak vysoké. Cena ve výši 51 USD je pro tento kartáč trochu pobuřující. Ve skutečnosti existuje řada podobných kartáčů na trhu včetně levných nezabrených online. V poslední době jsem viděl kartáč Artis ovál 7 hodnocen na řasenku ve městě a Felicia zmínil, že Artis ve skutečnosti vyrábí MAC kartáče – jak je to úhledné? Ale cena-moudrý, Artis je mnohem dražší než Mac. Artis nabízí masivní oválný kartáč 10, který vypadá, že je velikost mé celé tváře!

Profesionálové:
• Ne Shedding.
• Velmi hladké a hedvábné štětiny
• Flends Foundation v hladce
• Víceúčelový
• Omyje se snadno

Nevýhody:
• Drahý

Stash hodnota: 8/10 *

* Chtěl bych toto 9/10 hodnoceno, ale já jsem právě dostával aliexpress verzi tohoto kartáče a dobře, počkejte, až se tato recenze přichází.

Vyzkoušeli jste si, že jste takhle? Máte zájem o ně?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Mac nákupy: Štětce, oční stíny … Nemohl jsem odolat dostat nějaké mac dobroty, zatímco na oběd přestávku minulý týden. Někteří si myslí, že je to spíše nudná, spousta kartáčů, pár očních stínů a oční krémy …. Ale víte, jak miluji kartáče! : P 137 Dlouhý míchání kartáč jsem vám řekl, že musím dostat …
21. ledna 2016 ‘krása ”

Metody nadace metody (+ nástroje) Je dobré číst všechny sváteční sváteční zprávy každého, ale v tomto roce prostě nezdá, že nemám co vánoční – y přispět. Mám pocit, že jsem pokryl všechna vánoční témata v minulých letech – pokud chceš nějaké slavnostní zprávy ode mě, mít čtení mých blogmasových zpráv z …
20. prosince 2017 ‘Beauty ”

Surratt Artistique lícní kartáč – recenze a porovnání Diskutováno v mé Svaté Grál Charm Products Post, že jsem neudělal četné recenze kartáčování, takže je čas na nápravu. Po poměrně zpožděném uspokojení (poprvé jsem spištil tento kartáč v květnu 2016, kdy leštěný a inspiroval znepokojený Toronto pro návštěvu a my jsme se ponořili na …
20. února 2018 ‘krása “

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *