Jaké jsou vaše top 5 létového make-upu musíte nejlepší?

Nyní, když se v letních horkých a těžkých akceptujeme potit (to je v poslední době horké), přemýšlel jsem o svém make-upu.

Ve skutečnosti … Vždycky přemýšlím o svém make-upu, ale dnes ráno potřeboval olovo.

REKLAMA

Když je to horké, jako je to stejně jako všechny rostliny na mé zahradě paluby, vezmu mnohem více minimalistické metody mé make-upu (dobře, minimalistické pro mě, haha).

REKLAMA

Zde jsou moje top pět preferovaných make-up minimalistických produktů Nejlepší meow …

Mac Deal s a tělem nadace – jako záložky, když spí na posteli, lehký vzorec naprosto odmítá pohybovat, i když se dostanu opravdu zpocený. K potu, že je to tak, “co!? Je to všechno, co máš! ”

MAC mineralizuje Skinfinish přirozené – takhle, ať už na vlastní pěstování nebo vrstvené na vrcholu dohody s a tělem, stejně jako Dang, pokud nevypadá jako opravdová kůže (není příliš prášková).

Guerlain Cils d’Enfer Odolnost vůči vodě – Curl Hold Stejně! – Stejně jako jedna vrstva otočí mé wimpy bruce banner řasy do objemového řas hulk-ráže.

Chanel Malice červenat – snadné, jednoduché a snadné, stejně jako neuvěřitelné s broskvovými, růžovými nebo korálovými barvami. Také fantastický pobyt moc.
Jo, v tuto chvíli jsem s tím spočíval!

Urban Decay All Nighter Makeup Nastavení sprej – I když nepoužívám mnoho make-upu, stále chci make-up, který používám k pobytu na místě, stejně jako tento sprej ho zamkne.

A co ty? Jaké jsou vaše pět nejlepších letních make-upu musíte nejlepší?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *