NARS ISOLDE EYE DUO v akci

Poznámka k vlastnímu: Noste Nars Isolde mnohem častěji. To zveřejňuje z roku 2015 typu fouká mou mysl, protože nemůžu uvěřit, že jsem opravdu měl 25 minut na make-up! Stále mám rád Isolde, stejně jako já.

Nehrál jsem druhý den, když jsem uvedl, že jsem v poslední době o Nars Isolde. Jak to, stejně jako Nars Cordura (Miluju tě, C !!!) Byli jste dva z mých make-upu na plný úvazek po dobu několika týdnů, stejně jako i když jsem se převážně dostal přes tento chladný, stejně jako chtít Znovu nosit mnohem více make-upu, stále nemám trpělivost sedět ještě 45 minut, stejně jako míchat šest různých šedozelenců, dokud moje prsty podzim, ya vědět?

Tento týden jsem využil časovač na mém iPhone ráno, abych se vrátil dovnitř. Nastavil jsem to 25 minut, stejně jako cokoliv, co jsem v té době mohu udělat, to je to, co skončím za den .

REKLAMA

Než dokonce začnu, i když jsem si udržel všechny základy, jako je nadace, řasenka, stejně jako korektory, atd., V bitovém boxu vedle mého stolu, takže nemluvím žádný typ času lovecké věci dolů. Pak jsem také položil jakékoliv okno, stejně jako produkty na rty, které plánuji nosit ve stejném obalu.

Líbí se mi strávit lví podíl na 25 minutách na make-upu, takže se vrátím na některé věci, stejně jako strávit méně času na mou kůži, což je důvod, proč mnohem více mých pih se na těchto fotkách prohlíží než obvykle.

Zde je pohled, který jsem používal s Isolde včera k kosmetickému salónu (konečně jsem dostal vlasy, Yay!), Protože tam nebyla žádná metoda, kterou jsem seděl, sedím tam zíral na sebe v zrcadle po celou dobu, aniž by byl trochu něco -Something na mém hrnku, lol!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Existuje úplný členění produktů níže, nicméně v podstatě jsem jen smíšila Isolde je lehčí broskvou zlatou stranu s měděnou stranou, pak to dal na víčko. Pak jsem přidal dva teplé hnědé v záhybu – velmi první světlejší hnědý, pak tmavší odstín pro mnohem více hloubky. Pak jsem přidal nějakou černou vložku, stejně jako skvělé nabídky řas, před dokončením s neutrálními broskvovými růžovými tvářemi, stejně jako rty.

REKLAMA

Ne tak zajímavý jako třpytivý smaragdový ekologický pohled s falešnými řasami, stejně jako celá sada, stejně jako CABOODLE (Bronzer, zvýrazňovač, atd.), Určitě však chápete, co? Často se opravdu líbí tento typ make-upu (častěji než ne). Nemůžete se pokazit s denními neutrály.

Make-up používaný v tomto pohledu

BOOP – Metropolitan Decay obočí šlehač v temnotě, anastasie odstranit obočí gel

Oční stíny – NARS ISOLDE (víčka), Mac měkké hnědé (záhyb), Mac Sedlo (spodní záhyb, stejně jako dolní lasová linka)

LINER – MAC DIMOLDER

Lashes – NARS Audrouse Mascara

Tváře – neutrogena zdravá kůže červenat ve 20 pulzujících

Rty – Mac Pro Longwear Lip tužka v Oh Honey! Stejně jako VAMPLIFY GLOK V SPANKINGU HAUTE

Nadace – Mac Waterosive Foundation v NC42

Prášek – MAC mineralizace Skinfinish přirozené v střední opálení

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *