Výjimečná klientská služba z Farleyco / Real Techniques

se nedávno stalo, že mě opravdu šokovalo. Neočekávaně jsem obdržel e-mail od PR Manager z Farleyo Marketing týkající se mého posledního příspěvku na skutečných technikách Miracle Complexion houba. Farleyco Marketing je kanadské distributory pro reálné techniky v Kanadě, mimo jiné značky. Vysvětlila, že si vzali mé starosti na kvalitu houby na skutečné techniky, stejně jako mě použila náhrada houby spolu s dalšími produkty reálných technik. Byl jsem podlaha!

Poslali mi výše uvedené položky – mnohem víc, než jsem očekával! Hodně více na příběhu pod …

Když používali náhradní houbu, povzbudil jsem, že mnohem více než kvalita houby, já osobně jsem nebyl fanouškem tvaru houby, takže jsem nabídku odmítl. Byl jsem však snažil vyzkoušet některé z nových položek, které reálné techniky spustily, takže jsem vybral:

• Reálné techniky Barva rty + rozostření duo
• Reálné techniky obočí
• Skutečné techniky Profesionální korektor kartáč

Ale když jsem obdržel balík, nejenže jsem dostal výše uvedené, stejně jako tyto položky:

• Skutečné techniky Miracle Complexion houba
Jsou naléhavé, že zkusím znovu houbu, předpokládám!

• Colab Sheer nedetekovatelné suché šampony v Tokiu
• 7. nebe měkčí rukavice Masques
Ukázal jsem docela typicky, že Colab je můj mnohem milovaný suchý šampon – nezanechává žádný typ bílého zbytku v mých tmavých vlasech, plus to voní úžasné. Teď už používám plnou velikost tohoto ideálu. Řekl jsem, že zábava nového stylu obalu bude brzy vycházet!

• Zoella blažená mlhová pevná vůně
• Zoella divu rukou hydratační krém na ruce
Jsem velmi extatický, abych vyzkoušel tyto položky zoella! Nenarazil jsem přes Zoella místně, ale já jsem dostal Zoella zázvorový krém z Dannii ve Velké Británii, když jsme udělali swap!

Více o mých zkušenostech s Farleyem, stejně jako skutečné techniky. Integrita je pro mě obrovská věc. Mám na mysli cyniky tam může říci, že mi poslali spoustu produktů, aby mě uklidnili. Nicméně Farleyco Marketing to vzal krok navíc – poslali svou zpětnou vazbu k reálným technikám sídlo, stejně jako pak předal akci ze skutečných technik pro mě. Skutečné techniky vysvětlily, že v minulosti byla kvalitní problém s houbami, stejně jako šarže měly varianty v texturách. Použili také náhradní houbu. Uznali, že došlo k otázce, jakož i kroky ke zlepšení. Nemuseli se k mně oslovit nebo nabídnout nicméně, ale oni šli nad i mimo něj. Vždycky jsem byl fanouškem s reálnými technikami kartáčů (vlastně jsem vlastnil všechny z původních sad stejně jako jednotlivé kartáče), stejně jako je jasné, že se starají o své zákazníky. Děkuji Firleyo, stejně jako skutečné techniky pro vaši pozoruhodnou klientskou službu!

Vzhledem k tomu, že tyto skutečné techniky kartáče jsou nové starty v Kanadě, zde jsou lepší záběry, stejně jako některé další informace:

Barva rtů + rozostření Duo: kartáč na rty, stejně jako velmi speciální štětce rozostření na rtů, který je klenutá houba, která vyrábila přirozený rozmazaný náraz (myslím, že rty gradientů!)
Expertní korektor kartáč: Přemýšlejte o tom jako malou verzi profesionálního obličejového kartáče. Mám profesionální obličej kartáč, budu muset udělat srovnání. jako “mini mě”.
Obočí Sada: obočí kartáč, obočí Spoolie, stejně jako obočí zvýrazňující kartáč
Sada obočí: Stejně tak součástí je pár obočí nůžky, stejně jako šikmé pinzety. Všechny 5 kusů se přizpůsobí úhledně uvnitř tohoto cestovního sáčku s jasným ochranným krytem.
Skutečné techniky Produkty v Kanadě jsou nabízeny z Rexall, Walmart, Pharmasave, Londýn drogy, Jean Coutu, lahůdky lawtonů, stejně jako ostatní maloobchodníci. Farleyco provozuje internetový obchod, kde nabízejí celkovou řadu produktů značky portfolia – s dopravou zdarma na 50 objednávek $!

Poznámka: Položky v tomto příspěvku mi byly poslány zdarma a to jsou mé vlastní myšlenky, stejně jako názory na ně.

Zažili jste mimořádnou klientskou službu? Vím, že příliš typicky se zaměřujeme na špatné zkušenosti, ale rád bych slyšel pozitivní – prosím, řekněte mi své příběhy mimořádných zkušeností s klientskými službami. Jaké jsou vaše mnohem milované skutečné techniky kartáč?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Skutečné techniky Miracle Complexionová houba VS ALEEXPRESS DUPEI koupila Alixpress Dupe k reálným technikám Miracle Complexionová houba v lednu loňského roku, stejně jako to jen vykázat mě 0,70 dolarů. : D Ale v nákupu pro mě skutečně porovnat, jak to vypadá, stejně jako cítí proti skutečné věci … musel jsem dostat skutečnou věc: cenu za …
25. května 2017 ‘krása ”

Metody aplikací (+ Nástroje) Bylo to skvělé čtení každého je fEstive Dovolená výrobky Nicméně v tomto roce prostě nezdá, že nemám nic Christmas-y přispět. Mám pocit, že jsem pokryl všechny vánoční témata v letech minulosti – pokud chceš nějaké slavnostní články ode mě, mít čtení mých blogmas článků od …
20. prosince 2017 ‘Beauty ”

Beauty Blender Battle [Měl jsem tento příspěvek v návrhu režimu pro věky! Náhodné časování, které by však nebyl nicméně čas jako přítomnost!] Beauty mixér nepotřebuje žádný úvod. Tyto horké růžové vajíčko ve tvaru houby vykázání $ 26 každý stejně jako plodili zabil bb-houbky. Takže je 26 dolarů …
30. prosince 2015 ‘Beauty “

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *