Aubergine oči a berry rty

jsem udělal můj oční make-up jen o oční linky.
Vaše zábavná skutečnost na den o lilku: zatímco typicky považuje za zeleninu ve varná kruhy, lilek (také známý jako lilek), je technicky ovoce – konkrétně, berry.

A teď jste připraveni dobýt botanickou fázi na další večer trivia! (Štastlivče.)

REKLAMA

Mám Aubergine v mé mysli, protože jedna věc, kterou mě Santa tak laskavě přivedl na Vánoce, je Aubergine-zbarvená atletická cvičení nahoru, který nosím v těchto fotkách, takže jsem udělal toto combo druhý den s lilek oči a bobule rty.

Když chcete udělat snadné oční make-up, tužka Liner je váš BFF.

Pro oční make-up, použil jsem jeden z mých oblíbených technik Quickie. Popadl jsem dlouhosrstý tužkou oční linky (Esum Aubergine), aplikoval vrstvu na víčkách, a pak vykopl hrany, aby se napodobovaly účinek oční stíny. Udělal jsem to několikrát vybudovat barvu v oblastech, kde jsem chtěl mnohem hloubku – lash linie a vnější třetí – tak, aby mé oči s kapucí vypadaly mnohem hluboce nastavit. Pak jsem lemoval svá horní a dolní vodní vodítko a rozmazal vložku podél mé dolní lasové linie, abychom vyrovnali těžkost na víčkách.

Dokončit s pár kabáty řasenky na vašich řasách a jste hotovi!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co budete muset hledat ve své vložce

V ideálním případě budete chtít vložku, která je dostatečně měkká, aby se smíchala štětcem, ale nechcete, aby člověk, který je příliš smatický, protože pak to prostě přemístí na holé víčka a zmizí. Na opačném konci spektra nechcete, aby se ten, který sušil příliš rychle, protože pak nebudete mít dostatek hry na směs.

Na vrcholu toho, že se také musí držet vašich Waterlines (a také se cítí pohodlně tam).

REKLAMA

Pro tuto techniku ​​jsem opravdu Mac Eye Kohls v Powersurge a Teddy (Costa Riche je taky dobrý, ale zjistil jsem, že to má tendenci přemístit hodně, pokud ji nastavím práškem). Laura Mercier Kohls jsou také vynikající. Vyzkoušejte bouřlivý šedý stín!

Klíčové produkty nosené v tomto pohledu: Esum Aubergine vložka, Clinique Plum Pop Blush a Nars Vivien Rtěnka
Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *